en

Indeks filmów

mój /  pełny

indeks na dzień 22 lipca

Korporacja
Office / Hua li shang ban zu
Johnnie To / Chiny, Hongkong 2015 / 119’
22 lip   09:45
25 lip   22:00
28 lip   13:00
Nanni Moretti zestaw filmów krótkich 1
Ostatni klient
Nanni Moretti / Włochy 2003 / 23’
Dziennik kajmana
Nanni Moretti / Włochy 2006 / 60’
Dziennik widza
Nanni Moretti / Francja 2007 / 4’
Ostatnie mistrzostwa
Nanni Moretti / Włochy 2007 / 15’
22 lip   09:45
27 lip   21:45
Duch roju
The Spirit of Beehive / El espíritu de la colmena
Víctor Erice / Hiszpania 1973 / 97’
22 lip   09:45
25 lip   18:45
Z daleka
From Afar / Desde allá
Lorenzo Vigas / Wenezuela, Meksyk 2015 / 93’
22 lip   10:00
31 lip   13:00
Serce psa
Heart of a Dog
Laurie Anderson / USA 2015 / 75’
22 lip   10:00
26 lip   10:00
30 lip   19:00
Wojna
War / Guerra
Pippo Delbono / Włochy 2003 / 61’
22 lip   10:00
27 lip   22:00
Barany. Islandzka opowieść
Rams / Hrútar
Grímur Hákonarson / Islandia, Dania, Norwegia, Polska 2015 / 93’
22 lip   10:15
30 lip   22:00
22 lip   10:15
30 lip   13:15
Sunset Song
Terence Davies / Wielka Brytania, Luksemburg 2015 / 135’
22 lip   10:15
26 lip   16:15
31 lip   13:15
Julieta
Pedro Almodóvar / Hiszpania 2016 / 99’
21 lip   17:30
21 lip   20:30
22 lip   12:45
29 lip   21:45
Frankofonia
Francofonia
Aleksandr Sokurov / Francja, Niemcy, Holandia 2015 / 90’
22 lip   12:45
28 lip   09:45
Lourdes
Jessica Hausner / Austria, Francja, Niemcy 2009 / 99’
22 lip   12:45
Skrzydła motyla
Butterfly Wings / Alas de mariposa
Juanma Bajo Ulloa / Hiszpania 1991 / 104’
22 lip   13:00
24 lip   19:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 1
Nie trać głowy
Karolina Specht / Polska 2015 / 4’
Polonez
Agnieszka Elbanowska / Polska 2016 / 16’
Dzień babci
Miłosz Sakowski / Polska 2015 / 30’
Nauka
Emi Buchwald / Polska 2016 / 19’
7 owiec
Wiktoria Szymańska, Martin Boege / Polska, Dania, Meksyk, Wielka Brytania 2015 / 22’
22 lip   13:00
Krzyk
Scream / Grido
Pippo Delbono / Włochy 2006 / 75’
Pokazywany razem z:
Wizyta / La visite / 22’
22 lip   13:00
28 lip   19:00
22 lip   13:15
23 lip   16:00
Czarny mróz
The Black Frost / La helada negra
Maximiliano Schonfeld / Argentyna 2015 / 82’
22 lip   13:15
30 lip   19:15
W pionie
Staying Vertical / Rester vertical
Alain Guiraudie / Francja 2016 / 100’
22 lip   13:15
24 lip   19:15
30 lip   13:15
22 lip   15:00
24 tygodnie
24 Weeks / 24 Wochen
Anne Zohra Berrached / Niemcy 2016 / 103’
22 lip   15:45
23 lip   19:15
26 lip   10:15
Victor Erice zestaw filmów krótkich
Narodziny
Víctor Erice / Hiszpania 2006 / 12’
La morte rouge
Víctor Erice / Hiszpania 2006 / 33’
Wybite okna
Víctor Erice / Portugalia 2012 / 35’
Ana, trzy minuty
Víctor Erice / Hiszpania 2011 / 3’
22 lip   15:45
26 lip   12:45
High-Rise
Ben Wheatley / Wielka Brytania, Belgia 2015 / 119’
22 lip   16:00
30 lip   09:45
Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 1
Chłodne pocałunki
Nicolás Rincón Gille / Belgia, Kolumbia 2015 / 15’
Spętany horyzont
Lukas Marxt / Austria, Niemcy 2015 / 14’
Black Code/Code Noir
Louis Henderson / Francja, Wielka Brytania 2015 / 21’
Tłumacz
Noriko Okaku / Wielka Brytania 2015 / 6’
Nocne życie
Cyprien Gaillard / Francja 2015 / 15’
22 lip   16:00
Bracia
Brothers
Wojciech Staroń / Polska 2015 / 70’
22 lip   16:00
29 lip   13:00
22 lip   16:00
Aktor Martinez
Actor Martinez
Mike Ott, Nathan Silver / USA 2016 / 75’
22 lip   16:15
23 lip   22:15
Marazm
Inertia
Idan Haguel / Izrael 2015 / 75’
22 lip   16:15
24 lip   13:00
Operacja Avalanche
Operation Avalanche
Matt Johnson / USA 2015 / 94’
22 lip   16:15
28 lip   10:15
Ja, Daniel Blake
I, Daniel Blake
Ken Loach / Wielka Brytania, Francja, Belgia 2016 / 100’
22 lip   18:45
27 lip   15:45
29 lip   09:45
Nakarmić kruki
Cria cuervos / Cría cuervos
Carlos Saura / Hiszpania 1976 / 110’
22 lip   18:45
Viva
Anna Biller / USA 2007 / 120’
22 lip   19:00
30 lip   22:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 2
Dół
Leszek Molski / Polska 2015 / 30’
Mirrors
Zofia Lubińska, Mai Bui Ngoc / Polska 2016 / 3’
Apokalipsa
Justyna Mytnik / Polska 2016 / 14’
Gyros Dance
Piotr Loc Hoang Ngoc / Polska 2016 / 15’
Ostatni sezon
Sławomir Witek / Polska 2016 / 13’
Czarnowidzka
Joanna Satanowska / Polska 2016 / 26’
22 lip   19:00
Cisza
The Silence / Il silenzio
Pippo Delbono / Włochy 2000 / 82’
22 lip   19:00
27 lip   10:00
22 lip   19:15
27 lip   09:45
Mr Gaga
Mr. Gaga
Tomer Heymann / Izrael, Szwecja, Niemcy, Holandia 2015 / 100’
22 lip   19:15
23 lip   10:00
Świt
Dawn / Ausma
Laila Pakalnina / Łotwa, Estonia, Polska 2015 / 96’
22 lip   19:15
23 lip   16:15
Creative Control
Benjamin Dickinson / USA 2015 / 97’
22 lip   19:15
23 lip   16:15
Służąca
The Handmaiden / Ah-ga-ssi
Park Chan-wook / Korea Południowa 2016 / 144’
22 lip   21:45
26 lip   19:00
29 lip   12:45
Zagubiona autostrada
Lost Highway
David Lynch / USA, Francja 1997 / 134’
22 lip   21:45
25 lip   18:45
22 lip   21:45
Cremaster 4
Matthew Barney / USA 1994 / 41’
Cremaster 1
Matthew Barney / USA 1995 / 42’
22 lip   22:00
26 lip   19:00
Arrebato
Rapture
Iván Zulueta / Hiszpania 1979 / 110’
22 lip   22:00
29 lip   10:00
Love
Gaspar Noé / Francja, Belgia 2015 / 130’
22 lip   22:00
30 lip   22:00
Młodość
Youth
Paolo Sorrentino / Włochy, Francja, Szwajcaria, Wielka Brytania 2015 / 118’
Pokazywany razem z:
Niepokój / 7’
22 lip   22:00
22 lip   22:00
Dzika
Wild
Nicolette Krebitz / Niemcy 2016 / 97’
22 lip   22:15
29 lip   13:15
Francesca
Luciano Onetti / Argentyna, Włochy 2015 / 79’
22 lip   22:15
24 lip   22:15
Antibirth
Danny Perez / USA, Kanada 2016 / 94’
22 lip   22:15
27 lip   22:15
22 lip   24:00
22 lip   24:00
23 lip   24:00
24 lip   24:00
25 lip   24:00
26 lip   24:00
27 lip   24:00
28 lip   24:00
29 lip   24:00
30 lip   24:00