en

Indeks filmów

mój /  pełny

wszystkie tytuły

Chłodne pocałunki
Cold Kisses / Besos frios
Nicolás Rincón Gille / Belgia, Kolumbia 2015 / 15’
Pokazywany w Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 1 razem z:
Spętany horyzont / Captive Horizon / 14’
Black Code/Code Noir / 21’
Tłumacz / The Interpreter / 6’
Nocne życie / Nightlife / 15’
22 lip   16:00
Chris Burden – portret artysty
Burden
Timothy Marrinan, Richard Dewey / USA 2016 / 90’
26 lip   13:15
27 lip   16:00
Chryzantemy
Chrysanthemums
Magdalena Zambrzycka-Pukaluk / Polska 2015 / 30’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 6 razem z:
Dokument / 7’
Trzy rozmowy o życiu / 25’
Ciało obce / 7’
16.03 / 16’
24 lip   16:00
Ciało do ciała
Close Combat / Corpo a Corpo
Mario Brenta, Karine De Villers / Belgia 2014 / 90’
25 lip   16:00
31 lip   10:00
Ciało obce
Foregin Body
Marta Magnuska / Polska 2016 / 7’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 6 razem z:
Dokument / 7’
Trzy rozmowy o życiu / 25’
16.03 / 16’
Chryzantemy / 30’
24 lip   16:00
22 lip   15:00
23 lip   15:00
24 lip   15:00
Cinéma Concret
Makino Takashi / Japonia, Holandia 2015 / 24’
Pokazywany w Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 5 razem z:
Ze wszystkimi naszymi aparatami / With All Our Cameras / 27’
Lightkeeping / 12’
Rzecz pośród rzeczy / A Thing Among Things / 7’
26 lip   13:00
Cisza
Silence
Iwona Bielecka / Polska 2016 / 8’
Pokazywany razem z:
Widzę, widzę / Ich seh, Ich seh / 99’
26 lip   22:00
Cisza
The Silence / Il silenzio
Pippo Delbono / Włochy 2000 / 82’
22 lip   19:00
27 lip   10:00
Cmentarz wspaniałości
Cemetery of Splendour / Rak ti Khon Kaen
Apichatpong Weerasethakul / Tajlandia, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Malezja, Korea Południowa, Meksyk, USA, Norwegia 2015 / 122’
21 lip   20:00
24 lip   16:15
29 lip   19:15
Co przynosi przyszłość
Things to Come / L’avenir
Mia Hansen-Løve / Francja, Niemcy 2016 / 100’
24 lip   10:15
27 lip   16:15
24 lip   10:00
Córki dancingu
The Lure
Agnieszka Smoczyńska / Polska 2015 / 92’
Pokazywany razem z:
Antek / 6’
30 lip   22:00
Creative Control
Benjamin Dickinson / USA 2015 / 97’
22 lip   19:15
23 lip   16:15
Cremaster 1
Matthew Barney / USA 1995 / 42’
Pokazywany razem z:
Cremaster 4 / 41’
22 lip   22:00
26 lip   19:00
Cremaster 2
Matthew Barney / USA 1999 / 80’
24 lip   22:00
28 lip   19:00
Cremaster 3
Matthew Barney / USA 2002 / 178’
25 lip   21:30
31 lip   19:00
Cremaster 4
Matthew Barney / USA 1994 / 41’
Pokazywany razem z:
Cremaster 1 / 42’
22 lip   22:00
26 lip   19:00
Cremaster 5
Matthew Barney / USA 1997 / 55’
23 lip   22:00
27 lip   19:00
Czarnowidzka
Unfortune Teller
Joanna Satanowska / Polska 2016 / 26’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 2 razem z:
Dół / 30’
Mirrors / 3’
Apokalipsa / 14’
Gyros Dance / 15’
Ostatni sezon / 13’
22 lip   19:00
23 lip   13:00
Czarny mróz
The Black Frost / La helada negra
Maximiliano Schonfeld / Argentyna 2015 / 82’
22 lip   13:15
30 lip   19:15
Czarownica miłości
The Love Witch
Anna Biller / USA 2016 / 120’
23 lip   19:00
25 lip   22:00
Czekając na B
Waiting for B / A longa espera
Abigail Spindel, Paulo Cesar Toledo / Brazylia 2015 / 71’
23 lip   13:15
24 lip   16:00
Czerń
Black
Tomasz Popakul / Polska 2016 / 14’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 8 razem z:
Przed świtem / 27’
Niestrudzeni wędrowcy / 29’
The Fractal Show / 11’
Spotkanie / 12’
26 lip   16:00
Czerwony lobik
Red Wood Pigeon / Palombella rossa
Nanni Moretti / Włochy, Francja 1989 / 89’
25 lip   12:45
30 lip   15:45
Czeski łabędź
Czech Swan
Aleksandra Terpińska / Polska, Czechy 2015 / 30’
Pokazywany w Powiększenie - zestaw 4 razem z:
Glass Ballerina – Stwory, zmory, potwory / 4’
Goran The Camel Man / 17’
Sofia / 13’
27 lip   22:00
27 lip   13:00
25 lip   22:15
28 lip   22:15
Demon
Marcin Wrona / Polska, Izrael 2015 / 93’
29 lip   15:45
31 lip   09:45
De Lama Lâmina
Matthew Barney / USA 2004 / 56’
26 lip   22:00
29 lip   13:00
25 lip   19:15
26 lip   12:45
27 lip   10:15
Dokument
A Documentary Film
Marcin Podolec / Polska 2015 / 7’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 6 razem z:
Trzy rozmowy o życiu / 25’
Ciało obce / 7’
16.03 / 16’
Chryzantemy / 30’
24 lip   16:00
Dom
Home
Filip Jacobson / Polska 2016 / 27’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 3 razem z:
Więzi / 18’
Łańcuszki / 8’
Adaptacja / 25’
Arkansas / 18’
23 lip   16:00
Dół
The Pit
Leszek Molski / Polska 2015 / 30’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 2 razem z:
Mirrors / 3’
Apokalipsa / 14’
Gyros Dance / 15’
Ostatni sezon / 13’
Czarnowidzka / 26’
22 lip   19:00
Drawing Restraint 9
Matthew Barney / USA, Japonia 2005 / 135’
27 lip   22:00
30 lip   13:00
Drugie życie
Second Life
Eugeniusz Pankov / Polska, Rosja 2015 / 19’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 7 razem z:
Nasza rozmowa / 10’
Niekoniecznie o Jędrzeju / 22’
Miejscy kowboje / 30’
Pies Schroedingera / 8’
25 lip   16:00
Duch roju
The Spirit of Beehive / El espíritu de la colmena
Víctor Erice / Hiszpania 1973 / 97’
22 lip   09:45
25 lip   18:45
22 lip   21:45
Dzieciństwo wodza
The Childhood of a Leader
Brady Corbet / Wielka Brytania, Węgry, Francja 2015 / 116’
24 lip   15:45
25 lip   12:45
28 lip   19:15
Dziennik intymny
Dear Diary / Caro diario
Nanni Moretti / Włochy, Francja 1993 / 100’
23 lip   18:45
29 lip   21:45
22 lip   09:45
27 lip   21:45
22 lip   09:45
27 lip   21:45
Dzień babci
Grandma’s day
Miłosz Sakowski / Polska 2015 / 30’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 1 razem z:
Nie trać głowy / 4’
Polonez / 16’
Nauka / 19’
7 owiec / 22’
22 lip   13:00
23 lip   09:45
28 lip   21:45
24 lip   10:00
 
1 2 3 4 .. 9