en

Indeks filmów

mój /  pełny

wszystkie tytuły

Dzika
Wild
Nicolette Krebitz / Niemcy 2016 / 97’
22 lip   22:15
29 lip   13:15
Ecce bombo
Nanni Moretti / Włochy 1978 / 103’
24 lip   09:45
27 lip   12:45
Ecce Homo
Mirjam Kubescha / Niemcy 2001 / 50’
24 lip   22:00
30 lip   16:00
Ederly
Piotr Dumała / Polska 2015 / 87’
24 lip   16:15
25 lip   13:15
Egzamin
Graduation / Bacalauréat
Cristian Mungiu / Rumunia, Francja, Belgia 2016 / 128’
26 lip   15:45
28 lip   21:45
30 lip   09:45
Eisenstein w Meksyku
Eisenstein in Guanajuato
Peter Greenaway / Holandia, Belgia, Finlandia, Meksyk, Francja 2015 / 105’
24 lip   22:00
30 lip   10:15
28 lip   24:00
Epokowy projekt
The Project of the Century / La obra del siglo
Carlos M. Quintela / Argentyna, Kuba, Szwajcaria, Niemcy 2015 / 100’
28 lip   10:00
31 lip   16:00
26 lip   22:00
Fatałaszkument
Outfitumentary
K8 Hardy / USA 2016 / 82’
23 lip   19:15
24 lip   10:00
Figury niemożliwe i inne historie II
Impossible Figures and Other Stories II
Marta Pajek / Polska 2016 / 14’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 4 razem z:
Hycel / 30’
Żelazne alibi / 16’
Ślimaki / 30’
23 lip   19:00
21 lip   22:00
24 lip   22:00
Floating on Fire
Bartek Bartos, Piotr Bartos / Polska, USA 2015 / 50’
Pokazywany w Powiększenie - zestaw 3 razem z:
Skalpel – Switch / 3’
Italiano / 6’
To mija czas / 6’
Hominism / 8’
27 lip   19:00
Francesca
Luciano Onetti / Argentyna, Włochy 2015 / 79’
22 lip   22:15
24 lip   22:15
Francuski film
French Movie
Philippe Mora / USA 2016 / 89’
25 lip   13:00
30 lip   16:00
Frankofonia
Francofonia
Aleksandr Sokurov / Francja, Niemcy, Holandia 2015 / 90’
22 lip   12:45
28 lip   09:45
Freak Orlando
Ulrike Ottinger / Niemcy Zachodnie 1981 / 126’
24 lip   18:45
Fuocoammare. Ogień na morzu
Fuocoammare
Gianfranco Rosi / Włochy, Francja 2016 / 108’
28 lip   10:15
30 lip   16:15
27 lip   22:00
Goran The Camel Man
Marcin Lesisz / Polska, Gruzja 2016 / 17’
Pokazywany w Powiększenie - zestaw 4 razem z:
Glass Ballerina – Stwory, zmory, potwory / 4’
Czeski łabędź / 30’
Sofia / 13’
27 lip   22:00
Gosieńka przy kołowrotku
Margarete at the Spinning Wheel / Gretchen am Spinnrade
Magdalena Chmielewska / Austria, Polska 2015 / 7’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 5 razem z:
Szczękościsk / 30’
Super rzecz / 5’
Pobocze / 17’
Męski wieczór / 18’
#instalove / 13’
24 lip   13:00
Góra
Mountain / Ha’har
Yaelle Kayam / Izrael, Dania 2015 / 83’
23 lip   10:15
30 lip   16:15
GUNS'n'HORSES
Aleksander Kozłowski / Polska 2016 / 7’
Pokazywany razem z:
Zupełnie Nowy Testament / Le tout nouveau testament / 113’
31 lip   22:00
Gyros Dance
Piotr Loc Hoang Ngoc / Polska 2016 / 15’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 2 razem z:
Dół / 30’
Mirrors / 3’
Apokalipsa / 14’
Ostatni sezon / 13’
Czarnowidzka / 26’
22 lip   19:00
Habat Shel Hakala
Tamar Rudoy / Izrael 2016 / 15’
Pokazywany w Quinzaine des Réalisateurs: krótkie metraże razem z:
Import / 17’
Zvir / 14’
Kindil el Bahr / 40’
28 lip   13:00
Habemus papam – mamy papieża
We Have a Pope / Habemus papam
Nanni Moretti / Włochy, Francja 2011 / 102’
25 lip   15:45
31 lip   09:45
High-Rise
Ben Wheatley / Wielka Brytania, Belgia 2015 / 119’
22 lip   16:00
30 lip   09:45
25 lip   16:00
29 lip   10:00
26 lip   22:00
29 lip   24:00
Hominism
Krzysztof Furtas / Polska 2015 / 8’
Pokazywany w Powiększenie - zestaw 3 razem z:
Skalpel – Switch / 3’
Italiano / 6’
Floating on Fire / 50’
To mija czas / 6’
27 lip   19:00
Hot Sugar i jego zimny świat
Hot Sugar’s Cold World
Adam Bhala Lough / USA 2015 / 87’
24 lip   13:15
25 lip   19:00
Hycel
The Dogcatcher
Daria Woszek / Polska 2015 / 30’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 4 razem z:
Żelazne alibi / 16’
Figury niemożliwe i inne historie II / 14’
Ślimaki / 30’
23 lip   19:00
24 lip   12:45
29 lip   09:45
Import
Ena Sendijarević / Holandia, Bośnia 2016 / 17’
Pokazywany w Quinzaine des Réalisateurs: krótkie metraże razem z:
Habat Shel Hakala / 15’
Zvir / 14’
Kindil el Bahr / 40’
28 lip   13:00
24 lip   16:00
26 lip   19:00
Infokind
Jonasz Wiewiór / Polska 2016 / 8’
Pokazywany w Powiększenie - zestaw 5 razem z:
Partyzantka 71 / 4’
Study of the Forest / 3’
Krystyno / 5’
Surowe / 6’
Zbigniew Libera: Hippie End / 46’
28 lip   19:00
#instalove
Anna Wowra / Polska 2015 / 13’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 5 razem z:
Szczękościsk / 30’
Super rzecz / 5’
Pobocze / 17’
Męski wieczór / 18’
Gosieńka przy kołowrotku / Gretchen am Spinnrade / 7’
24 lip   13:00
Intruz 
The Here After / Efterskalv
Magnus von Horn / Francja, Polska, Szwecja 2015 / 102’
26 lip   16:15
28 lip   22:15
Italiano
Bartek Bartos / Polska 2016 / 6’
Pokazywany w Powiększenie - zestaw 3 razem z:
Skalpel – Switch / 3’
Floating on Fire / 50’
To mija czas / 6’
Hominism / 8’
27 lip   19:00
Ja, Daniel Blake
I, Daniel Blake
Ken Loach / Wielka Brytania, Francja, Belgia 2016 / 100’
22 lip   18:45
27 lip   15:45
29 lip   09:45
Ja, Don Giovanni
I, Don Giovanni / Io, Don Giovani
Carlos Saura / Włochy, Hiszpania, Austria 2009 / 127’
23 lip   12:45
Ja, Olga Hepnarová
I, Olga Hepnarová / Já, Olga Hepnarová
Petr Kazda, Tomáš Weinreb / Czechy, Polska, Słowacja, Francja 2016 / 105’
26 lip   19:00
22 lip   19:15
27 lip   09:45
Julieta
Pedro Almodóvar / Hiszpania 2016 / 99’
21 lip   17:30
21 lip   20:30
22 lip   12:45
29 lip   21:45
28 lip   19:15
Kajman
The Caiman / Il caimano
Nanni Moretti / Włochy, Francja 2006 / 112’
25 lip   21:45
30 lip   21:45
 
1 2 3 4 .. 9