en

Indeks filmów

mój /  pełny

wszystkie tytuły

Kindil el Bahr
Damien Ounouri / Algeria, Katar, USA 2016 / 40’
Pokazywany w Quinzaine des Réalisateurs: krótkie metraże razem z:
Habat Shel Hakala / 15’
Import / 17’
Zvir / 14’
28 lip   13:00
Klient
The Salesman / Forushande
Asghar Farhadi / Iran, Francja 2016 / 125’
23 lip   09:45
27 lip   18:45
29 lip   15:45
Knives Out
Przemysław Wojcieszek / Polska 2016 / 90’
26 lip   19:15
27 lip   16:15
Kobieta samotna
A Lonely Woman
Agnieszka Holland / Polska 1981/87 / 92’
31 lip   12:45
23 lip   13:00
30 lip   13:00
Komuna
The Commune / Kollektivet
Thomas Vinterberg / Dania, Szwecja, Holandia 2015 / 111’
30 lip   18:00
31 lip   12:45
31 lip   15:45
Komunikacja i kłamstwa
Communication & Lies / So-tong-gwa geo-ji-mal
Lee Seung-won / Korea Południowa 2015 / 103’
24 lip   19:15
25 lip   10:15
Koniem być
Horse Being / Etre Cheval
Jérôme Clément-Wilz / Francja, USA 2015 / 63’
25 lip   22:00
30 lip   10:00
27 lip   13:00
Konush
Aleksy Kubiak / Polska 2016 / 6’
Pokazywany razem z:
Play On! / 63’
24 lip   22:00
Korporacja
Office / Hua li shang ban zu
Johnnie To / Chiny, Hongkong 2015 / 119’
22 lip   09:45
25 lip   22:00
28 lip   13:00
Krew
Blood / Sangue
Pippo Delbono / Włochy 2013 / 92’
Pokazywany razem z:
Notatki z Wietnamu / Appunti sul Vietnam / 10’
25 lip   19:00
31 lip   13:00
Krowy
Cows / Vacas
Julio Médem / Hiszpania 1992 / 96’
28 lip   09:45
30 lip   18:45
31 lip   16:00
Krwawy teatr
Theatre of Blood
Douglas Hickox / Wielka Brytania 1973 / 104’
23 lip   22:00
Krystyno
Krystyna
Konrad Aksinowicz / Polska 2015 / 5’
Pokazywany w Powiększenie - zestaw 5 razem z:
Partyzantka 71 / 4’
Study of the Forest / 3’
Surowe / 6’
Infokind / 8’
Zbigniew Libera: Hippie End / 46’
28 lip   19:00
Krzyk
Scream / Grido
Pippo Delbono / Włochy 2006 / 75’
Pokazywany razem z:
Wizyta / La visite / 22’
22 lip   13:00
28 lip   19:00
23 lip   09:45
28 lip   21:45
27 lip   13:00
Kurka Riaba
Assia and the Hen with the Golden Eggs / Kurochka Ryaba
Andrey Konchalovskiy / Rosja, Francja 1994 / 117’
28 lip   18:45
24 lip   19:00
Kwiaty
Flowers / Loreak
Jon Garaño, Jose Mari Goenaga / Hiszpania 2014 / 99’
29 lip   09:45
31 lip   19:00
Kwiecień
April / Aprile
Nanni Moretti / Włochy, Francja 1998 / 78’
26 lip   21:45
30 lip   12:45
22 lip   24:00
24 lip   19:00
La morte rouge
Víctor Erice / Hiszpania 2006 / 33’
Pokazywany w Victor Erice zestaw filmów krótkich razem z:
Narodziny / Alumbramiento / 12’
Wybite okna / Vidros partidos / 35’
Ana, trzy minuty / Ana, tres minutos / 3’
22 lip   15:45
26 lip   12:45
Lęk
Fear / La paura
Pippo Delbono / Włochy 2009 / 65’
Pokazywany razem z:
Blue Sofa / 20’
24 lip   10:00
29 lip   22:00
Lightkeeping
Elias Heuninck / Belgia 2015 / 12’
Pokazywany w Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 5 razem z:
Ze wszystkimi naszymi aparatami / With All Our Cameras / 27’
Rzecz pośród rzeczy / A Thing Among Things / 7’
Cinéma Concret / 24’
26 lip   13:00
Limbs of Sun
Krzysztof Skonieczny, Jacqueline Sobiszewski / Polska 2016 / 12’
Pokazywany w Powiększenie - zestaw 2 razem z:
or die. / 11’
Ewangelia według Pasoliniego / 18’
Novella / 5’
Pan Charon / 12’
Bez skrótów / 28’
26 lip   22:00
Lourdes
Jessica Hausner / Austria, Francja, Niemcy 2009 / 99’
22 lip   12:45
Love
Gaspar Noé / Francja, Belgia 2015 / 130’
22 lip   22:00
30 lip   22:00
Lovely Rita
Jessica Hausner / Austria 2001 / 79’
23 lip   15:45
30 lip   24:00
Lucyfer
Lucifer
Gust Van den Berghe / Belgia 2014 / 108’
26 lip   15:45
29 lip   22:00
Ludzie bez jutra
People with no Tomorrow
Aleksander Hertz / Polska 1919 / 83’
28 lip   22:00
Ludzie z plastiku
Plastic People / Gente di plastica
Pippo Delbono / Włochy 2002 / 86’
23 lip   22:00
27 lip   13:00
Łańcuszki
Chainlets
Alicja Błaszczyńska / Polska 2015 / 8’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 3 razem z:
Więzi / 18’
Adaptacja / 25’
Dom / 27’
Arkansas / 18’
23 lip   16:00
24 lip   10:00
Magiczna substancja we mnie
A Magical Substance Flows Into Me
Jumana Manna / Palestyna 2015 / 68’
27 lip   19:15
28 lip   10:00
Mając 17 lat
Being 17 / Quand on a 17 ans
André Téchiné / Francja 2016 / 116’
26 lip   13:15
29 lip   16:15
Maquinaria Panamericana
Panamerican Machinery
Joaquín del Paso / Meksyk, Polska 2016 / 86’
29 lip   19:15
30 lip   13:15
Marazm
Inertia
Idan Haguel / Izrael 2015 / 75’
22 lip   16:15
24 lip   13:00
Martwe wody
Slack Bay / Ma Loute
Bruno Dumont / Francja, Niemcy 2016 / 122’
23 lip   22:00
25 lip   09:45
28 lip   18:45
Mercy
Chris Sparling / USA 2016 / 82’
23 lip   22:15
29 lip   22:15
Męski wieczór
Man Night
Małgorzata Suwała / Polska 2016 / 18’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 5 razem z:
Szczękościsk / 30’
Super rzecz / 5’
Pobocze / 17’
Gosieńka przy kołowrotku / Gretchen am Spinnrade / 7’
#instalove / 13’
24 lip   13:00
22 lip   24:00
23 lip   24:00
24 lip   24:00
25 lip   24:00
26 lip   24:00
27 lip   24:00
28 lip   24:00
29 lip   24:00
30 lip   24:00
 
1 .. 3 4 5 .. 9