dyrektor festiwalu / festival director
Roman Gutek
dyrektorka artystyczna / artistic director
Joanna Łapińska
program / programming
Roman Gutek, Joanna Łapińska, Monika Semczyk, Ewa Szabłowska, Magdalena Sztorc, Urszula Śniegowska
współpraca programowa / programme collaboration
Anna Dąbrowska, Marina Fabbri, Agnieszka Koperniak, Grzegorz Kurek
wydarzenia muzyczne / music events
Kostas Georgakopulos, Grażyna Górka- Dudek
scena artystyczna / arts scene
Michał Grzegorzek, Katarzyna Roj, Stach Szabłowski
organizacja / organization
Katarzyna Hańć - dyrektorka organizacyjna / organizational director
Grzegorz Niedziela - szef kinotechniki / head of theatre technician
Roman Krzysztofik - nadzór nad przygotowaniem kina plenerowego / outdoor cinema set up
Aneta Gołdys, Elżbieta Janik, Agnieszka Konik, Marek Kałużny, Aleksandra Sabat- Znajewska, Patryk Straszak, Joanna Żak – organizacja projektów Lila Feduniak – kwatermistrzyni / accommodation service
Tomasz Żygo – transport kopii / transport of prints
Wioletta Kanczewska – oprawa wizualna festiwalu / visual setting
Dariusz Bednarek, Marcin Jurgiewicz - obsługa IT / internet network service
promocja / promotion
Błażej Grzechnik - dyrektor marketingu i PR / marketing and PR director
Michał Weksler - kierownik ds. marketingu / head of marketing management
Anna Kaczmarzyk, Ewa Domaradzka, Mateusz Rychlik, Michał Mroczkowski – dział marketingu / marketing management
Agata Burdzy, Anna Sańczuk, Magdalena Krzanowska, Karolina Bialik – dział PR Katarzyna Kalwat – współpraca promocyjna / promotional collaboration
dział obsługi gości / guest relations office
Filip Grabowski – kierownik działu obsługi gości / head of guest management
Marta Zientkowska, Dominika Luśniak, Ewa Badyna – dział obsługi gości / department of guest service
Agnieszka Kubera – koordynator kalendarium i tłumaczeń / calendar and translations coordinator
Przemysław Mozek – koordynator transportu gości / guest transport coordinator
finanse festiwalu / finance
Joanna Janowicz- Staros – dyrektorka finansowa / financial director
Dorota Weikum – specjalista ds. kadr i płac / HR specialist
Anna Sobich, Zofia Kowalska – księgowość / accountant
Anna Florczyk, Katarzyna Kucia, Małgorzata Ossowska, Paweł Kotlarz – dział dotacji i funduszy unijnych / EU subsidies and funds department
sprzedaż, wolontariat / accreditations, passes, volunteering
Magdalena Pawlak – kierowniczka sprzedaży / head of ticket-office
Alicja Kowalska – zastępczyni kierownika sprzedaży / vice head of ticket-office
Katarzyna Popiel, Marek Łużyński – koordynacja wolontariatu / coordination of volunteers
redakcja gazety festiwalowej „Na horyzoncie” / festival daily paper
Joanna Malicka – redaktorka naczelna / editorin-chief
Agata Saraczyńska [Gazeta Wyborcza] – redaktorka wydania / editor
koordynacja napisów polskich / coordination of Polish subtitles
Dorota Kwinta, Wojciech Góralczyk
tłumacze: Anna Agata Cieślak, Agata Pryciak, Agnieszka Murawska, Aleksandra Wiktorowska, Artur Kożuch, Dariusz Kołaczkowski, Dorota Kwinta, Dorota Molak, Dorota Stasiak, Elżbieta Petrajtis, Ewa Stokłuska, Ewa Wohner, Inga Gorgoń, Jakub Krużycki, Jan Chojnacki, Janusz Kamiński, Joanna Fekecz, Joanna Kollbek, Justyna Czechowska, Kaja Klimek, Katarzyna Skórska, Kinga Szniak, Krzysztof Heymer, Krzysztof Umiński, Jakub Łagoda, Maciej Hofman, Magdalena Kamińska-Maurugeon, Magdalena Sommer, Maja Olszewska, Marta Usiekniewicz, Martyna Olik, Michał Filipowicz, Monika Kulińska, Monika Niechajewicz, Paulina Bakuła, Paulina Gorzkowska, Paweł Dembowski, Paweł Wieczorkiewicz, Stanisław Bończyk, Szymon Pacho, Wioletta Sajdak, Wojciech Góralczyk
opracowanie graficzne materiałów reklamowych / graphical development of advertising materials
Joanna Górska, Jerzy Skakun, Rafał Sajko, Katarzyna Walentynowicz, Sebastian Biegalnik (Homework)
system elektronicznych napisów / system of electronic subtitles
Studio Kropka: Katarzyna Tomaszewska, Krzysztof Kijak i Piotr Szyngiera i inni
projekt i redakcja serwisu internetowego, system rezerwacji / website, design, editing and hosting on-line services and booking system design and editing
Pracownia Pakamera: Jakub Królikowski, Przemysław Ostaszewski, Agnieszka Szeffel, Mariusz Wojas
kierownicy kin / heads of festival cinemas
Wojciech Drąg, Paweł Gunia, Mateusz Wawiórko, Marek Wolas, Adrian Strzelczyk – kierownicy kin festiwalowych / koordynatorzy sal / cinema coordinator Arkadiusz Barski, Krzysztof Bożek, Natalia Dąbrowska, Wojciech Lewkowicz, Maria Kozłowska, Marek Majewski, Jakub Mąka, Krzysztof Niedźwiedź, Jakub Osuchowski, Anna Smolarek, Martyna Stec, Vivienne Znamirowska oraz pracownicy Kina Nowe Horyzonty.
kinooperatorzy / projectionist
Aleksander Haberski (szef kinooperatorów / projection supervision), Tomasz Delmanowicz, Marek Juchniewicz, Oskar Kopra, Szczepan Słobodzian, Maciej Sługocki, Łukasz Wszołek Good For Frame / Michał Mazur, Mariusz Pawlak, Jakub Siedlecki, Bartosz Wiśniewski – przygotowanie kopii cyfrowych i DCP / Perfect Sound / Darek Wójcik
tłumaczenia / translations
Jerzy Kamecki S&K Tłumaczenia
e-katalog / e-catalogue
Agnieszka Szeffel - redaktorka prowadząca / editor in chief
Mariusz Mikliński - redakcja, korekta / editing, correction
Mariusz Wojas - fotoedycja / photo-editing
autorzy / authors: Magdalena Bartczak, Agata Bratek, Bartosz Czartoryski, Piotr Czerkawski, Diana Dąbrowska, Wojciech Delikta, Jakub Duszyński, Mikel G. Gurpegui, Karolina Kosińska, Adam Kruk, Grzegorz Kurek, Krzysztof Kwiatkowski, Magdalena Maksimiuk, Mariusz Mikliński, Piotr Mirski, Robert Mróz, Michał Oleszczyk, Joanna Ostrowska, Ola Salwa, Ewa Szabłowska, Agnieszka Szeffel, Andoni Iturbe Tolosa, Patryk Tomiczek, Sławomir Wasiński, Katarzyna Wolanin, Artur Zaborski
katalog drukowany / catalogue printed
Mariusz Mikliński – redaktor prowadzący / editor in chief, Agnieszka Osuch, Michał Głuszek, Krzysztof Grudzień – zespół / team
wolontariusze / volunteers
Anna Adach, Dominika Adamczak, Julia Adamek, Bartek Auch, Mateusz Balcerek, Katarzyna Baron, Adrianna Bartkowska, Magdalena Belowska, Weronika Betta, Karolina Biesiacka, Natalia Biesiada, Katarzyna Bojanowska, Emilia Bravo, Anna-Paula Cederholm, Emilia Czątkowska, Adam Czerski, Marta Czuryło, Bartosz Dawidowski, Ilona Dobijańska, Ewa Dobrucka, Magdalena Drgas, Hanna Drzazga, Anna Duda, Agata Dudek, Paulina Durman,Anna Lidia Ek, Ewa Fedyczkowska, Wioleta Filipienko, Grzegorz Frąszczak, Julia Frontczak, Maja Gach, Maria Gacyk, Aleksandra Gajdosz, Iwo Garstecki, Katarzyna Gągała, Jakub Gerula, Marta Gierucka, Konrad Głąbek, Katarzyna Głowaczewska, Patrycja Goc, Justyna Golec, Anna Golon, Kaja Górska, Błażej Grabowski, Joanna Haniszewska, Anna Hazuka, Dawid Hryniuk, Grzegorz Joniak, Marta Jurasik, Łukasz Kaczmarek, Martyna Kajdana, Kamil Kalbarczyk, Anna Kalfas, Katarzyna Kalkowska, Beata Kałuska, Aleksandra Kanar, Gabriela Kapturkiewicz, Piotr Kasela, Janusz Kaspryszyn, Karolina Klat, Jakub Kobik, Rafał Koczela, Agata Kołakowska, Paulina Koprowska, Adam Kosik, Filip Kosior, Agnieszka Kozak, Karolina Krakowian, Olga Krauze, Paweł Kruczyk, Jakub Krychowiak, Aleksandra Kumala, Konrad Kunc, Łukasz Kurek, Kinga Kurysia, Piotr Kwiatkowski, Patryk Laban, Klaudia Lach, Marianna Leszczyk, Sylwia Leśniewska, Zuzanna Lewandowska, Beata Lewińska, Magda Łabaziewicz, Jan Łowiński, Anna Machnowska, Anna Majewska, Jakub Makowiecki, Ewelina Makowska, Damian Makowski, Wanda Małkowicz, Wiktoria Matejko, Maria Medynska, Aleksandra Michalak, Mateusz Michalski, Magda Mielke, Zak Migurski, Barbara Milewska, Izabela Misiewicz, Weronika Młodzikowska, Aleksander Młyński, Aleksandra Morawska, Monika Mróz, Joanna Najbor, Hanna Nieborak, Nicholas Nieprzecki, Nina Niepsuj, Bartosz Norbert, Izabela Norek, Małgorzata Nowak, Marzena Nowak, Katarzyna Ormaniec, Klaudia Osińska, Barbara Pabijańczyk, Adam Pacholak, Paulina Pachołek, Mateusz Parużyński, Anna Pasoń, Ludwik Piekorz, Agnieszka Pielak, Jagoda Pilch, Patrycja Pilecka, Sylwia Podstawka, Maria Puch, Ewa Rogowska, Zofia Rosa, Dominika Roszczyk, Adrianna Ryłko, Sebastian Rynkiewicz, Natalia Rzepka, Joanna Sałgut, Robert Sampławski, Marta Sas, Justyna Sembratowicz, Viktoriia Semenska, Dominika Sikorska, Agnieszka Smutek, Marta Sobala, Józefina Sobczak, Anna Sołowiej, Małgorzata Soppa, Agata Stefańska, Hubert Stolarski, Ernest Suryś, Weronika Szczurko, Karolina Szczypek, Dagmara Szpila, Kajetan Szymkowiak, Mona Szyszko, Karolina Tadek, Kinga Tasarek, Paweł Tkacz, Weronika Tołłoczko, Michał Tomkiewicz, Paweł Trzepizur, Tosia Ulatowska, Ostap Vakuliuk, Camilla Varju – Rutkowska, Daria Volovykova, Adrianna Wachowska, Magdalena Walo, Oskar Wanat, Sylwia Wanot, Piotr Wąsala, Weronika Wesołowska, Kamila Wieszczek, Anna Wiśniewska, Katarzyna Witaszek, Emilia Włodarczyk, Julia Włodarczyk, Gabriela Wojewoda, Dorota Woźniak, Jerzy Wypych, Maja Zagórska, Julia Zigouras, Monika Żelazko