en
Wszystkie nieprzespane noce reż. Michał MarczakWszystkie nieprzespane noce reż. Michał Marczak
Industry
13 lipca 2016

Masterclass Michała Marczaka i Marty Golby, twórców filmu "Wszystkie nieprzespane noce"

Zapraszamy na mastercalss Michała Marczaka i Marty Golby, twórców filmuWszystkie nieprzespane noce (2016, 100’). Spotkanie odbędzie się we środę 27 lipca we Wrocławiu, w ramach programu szkoleniowego Studia Nowe Horyzonty.

Reżyser filmu Michał Marczak (autor głośnego dokumentu Fuck For Forest) i Marta Golba (producentka nagrodzona m.in. za 15 stron świata) opowiedzą o polsko-brytyjskiej koprodukcji oraz strategii festiwalowej filmu będącego hybrydą wykorzystującą konwencje fabuły i dokumentu. Spotkanie będzie moderowane przez Annę MacDonald z London Film Academy.

Wszystkie nieprzespane noce ukazuje generację ludzi urodzonych po przełomie 1989 roku, tworząc wciągający, pulsujący muzyką i miejskim rytmem portret imprezowiczów po omacku szukających swojego sposobu na życie. Film został okrzyknięty najbardziej intymną i autentyczną opowieścią o młodych ludziach od czasów Niewinnych czarodziejów Andrzeja Wajdy a na festiwalu Sundance otrzymał nagrodę za reżyserię. Film będzie można obejrzeć tego samego dnia o godz. 19.15 w Kinie Nowe Horyzonty, gdzie pokazywany jest w konkursie nowe horyzonty. Szczegóły dotyczące projekcji są dostępne na stronie festiwalu.

Wydarzenie ma charakter otwarty i bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Wszystkich zainteresowanych udziałem w masterclass, zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Masterclass odbędzie się 27 lipca 2016 r. (godz. 15:00-16:30), w Sali Kominkowej hotelu Arthotel przy ul. Kiełbaśniczej 20 we Wrocławiu.

Program szkoleniowy Studio Nowe Horyzonty jest organizowany przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, Creative Europe Desk Polska, London Film Academy we współpracy z Arenberg Creative Mine, Instytutem Polskim w Tel Awiwie, Rumuńskim Instytutem Kultury, Ambasadą Niderlandów, Instytutem Camoes w Warszawie, Instytutem Włoskim w Krakowie a także festiwalami: Transilvania International FF w Cluj-Nacpoca, IndieLisboa oraz Tel Aviv International Student FIlm Festival.

starsza lista