en

Festiwalowa aplikacja od T-Mobile, zapewni Ci wszystko czego potrzebujesz na swoim horyzoncie

Dla wszystkich uczestników MFF T-Mobile Nowe Horyzonty marka T-Mobile jak co roku przygotowała darmową aplikację. Jest już dostępna do pobrania na telefony z systemami Android, iOS, Windows Phone.

Dzięki aplikacji można wygodnie zarządzać swoim czasem i rezerwacjami seansów podczas festiwalu.

Zawiera przewodnik po wszystkich filmach festiwalowych wraz z materiałami video, serwis newsowy i kalendarz, w którym można znaleźć informacje na temat festiwalowych wydarzeń, mapę festiwalowych obiektów wraz z miejscami partnerskim jak knajpy i hotele. Dodatkowo polecamy rozbudowane opcje społecznościowe, które umożliwiają dzielenie się wrażeniami z festiwalu i śledzenie tego co udostępniają inni.

Żeby pobrać aplikację można kliknąć pod poniższy link:

IOS

WP

Android

lub wpisz Nowe Horyzonty w wyszukiwarce  we właściwym dla swojego urządzenia sklepie z aplikacjami.

Jeżeli chcecie być na bieżąco z wydarzeniami festiwalowymi, to po wejściu do aplikacji warto zajrzeć do sekcji [Aktualności]. Tutaj dowiemy się wszystkiego co dzieje się na festiwalu i wokół niego.

Kopalnią wiedzy dla każdego kinomana jest sekcja [Filmy]. Wybranych dzieł możemy szukać po tytule bądź nazwisku reżysera. Jeżeli znajdziemy interesującą nas pozycję, to tam też dowiemy się wszystkiego o twórcach, obsadzie i zebranych nagrodach. Ale poznamy nie tylko suche fakty. Aplikacja daje możliwość obejrzenia zwiastuna danego filmu. Jeżeli nie wiecie więc na co wybrać się w czasie festiwalu, to aplikacja może stać się dla Was nieocenionym źródłem pomocy.

Jeżeli posiadacie karnet „uczestnika”, „gościa” lub „media” aplikacja daje Wam możliwość zarezerwowania miejsca na sali na dowolny festiwalowy film. Jest to oczywiście szalenie wygodne, zwłaszcza że rezerwacje możemy zrobić w dowolnym momencie, o ile tylko są jeszcze miejsca na dany seans. Możemy je również usunąć, ale warto wiedzieć, że uda się to zrobić najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem filmu. Warto więc korzystać z tych możliwości, by nie żałować potem, że zabrakło miejsc na nasz upatrzony wcześniej film. 

By zarezerwować bilety musimy zalogować się do systemu poprzez nasz festiwalowy login. Rezerwacji możemy dokonać z sekcji [Film] lub [Kalendarz]. Oglądamy listę filmów i wskazujemy te, które nas interesują, po kliknięciu rezerwuj zostają one automatycznie potwierdzone. Aplikacja ma możliwość zarządzania dowolną ilością kont karnetowych tak więc jeden telefon wystarczy by zarządzać rezerwacjami całej grupy znajomych.

SMS alert przypomni Wam o kolejnych zarezerwowanych seansach.

Możecie autoryzować Wasz numer telefonu na swoim koncie na stronie WWW festiwalu i uruchomić tą funkcję w aplikacji. Dzięki temu telefon będzie Wam przypominał z wyprzedzeniem o najbliższym seansie na który macie rezerwację.