en

Indeks filmów

mój /  pełny

Panorama

1000 oczu dr. Maddina
The 1000 Eyes of Dr. Maddin
Yves Montmayeur / Francja, USA 2015 / 65’
24 lip   22:15
30 lip   10:15
24 tygodnie
24 Weeks / 24 Wochen
Anne Zohra Berrached / Niemcy 2016 / 103’
22 lip   15:45
23 lip   19:15
26 lip   10:15
Aktor Martinez
Actor Martinez
Mike Ott, Nathan Silver / USA 2016 / 75’
22 lip   16:15
23 lip   22:15
Aquarius
Kleber Mendonça Filho / Brazylia, Francja 2016 / 140’
24 lip   09:45
28 lip   15:45
Arcade Fire: The Reflektor Tapes
Kahlil Joseph / Kanada 2015 / 75’
25 lip   10:15
30 lip   22:15
22 lip   10:15
30 lip   13:15
22 lip   15:00
23 lip   15:00
24 lip   15:00
Co przynosi przyszłość
Things to Come / L’avenir
Mia Hansen-Løve / Francja, Niemcy 2016 / 100’
24 lip   10:15
27 lip   16:15
Creative Control
Benjamin Dickinson / USA 2015 / 97’
22 lip   19:15
23 lip   16:15
Czarny mróz
The Black Frost / La helada negra
Maximiliano Schonfeld / Argentyna 2015 / 82’
22 lip   13:15
30 lip   19:15
25 lip   19:15
26 lip   12:45
27 lip   10:15
Dzieciństwo wodza
The Childhood of a Leader
Brady Corbet / Wielka Brytania, Węgry, Francja 2015 / 116’
24 lip   15:45
25 lip   12:45
28 lip   19:15
Egzamin
Graduation / Bacalauréat
Cristian Mungiu / Rumunia, Francja, Belgia 2016 / 128’
26 lip   15:45
28 lip   21:45
30 lip   09:45
Francuski film
French Movie
Philippe Mora / USA 2016 / 89’
25 lip   13:00
30 lip   16:00
Fuocoammare. Ogień na morzu
Fuocoammare
Gianfranco Rosi / Włochy, Francja 2016 / 108’
28 lip   10:15
30 lip   16:15
Góra
Mountain / Ha’har
Yaelle Kayam / Izrael, Dania 2015 / 83’
23 lip   10:15
30 lip   16:15
23 lip   13:00
30 lip   13:00
Korporacja
Office / Hua li shang ban zu
Johnnie To / Chiny, Hongkong 2015 / 119’
22 lip   09:45
25 lip   22:00
28 lip   13:00
Mając 17 lat
Being 17 / Quand on a 17 ans
André Téchiné / Francja 2016 / 116’
26 lip   13:15
29 lip   16:15
Maquinaria Panamericana
Panamerican Machinery
Joaquín del Paso / Meksyk, Polska 2016 / 86’
29 lip   19:15
30 lip   13:15
Marazm
Inertia
Idan Haguel / Izrael 2015 / 75’
22 lip   16:15
24 lip   13:00
Miles Davis i ja
Miles Ahead
Don Cheadle / USA 2015 / 100’
25 lip   10:15
27 lip   13:15
30 lip   19:15
23 lip   13:15
24 lip   16:15
Neon Demon
The Neon Demon
Nicolas Winding Refn / USA, Dania, Francja 2016 / 117’
21 lip   22:30
23 lip   12:45
24 lip   22:00
Nieprawi
Illegitimate / Ilegitim
Adrian Sitaru / Rumunia, Polska, Francja 2015 / 89’
28 lip   19:15
29 lip   16:15
No Home Movie
Chantal Akerman / Belgia, Francja 2015 / 115’
24 lip   10:15
31 lip   15:45
26 lip   16:00
28 lip   13:00
Operacja Avalanche
Operation Avalanche
Matt Johnson / USA 2015 / 94’
22 lip   16:15
28 lip   10:15
Popołudnie
Afternoon / Na ri xia wu
Tsai Ming-liang / Tajwan 2015 / 137’
28 lip   18:45
31 lip   15:45
P.S. Jerozolima
P.S. Jerusalem
Danae Elon / Kanada, Izrael 2015 / 87’
25 lip   10:00
31 lip   16:00
Pustynna burza
Sand Storm / Sufat Chol
Elite Zexer / Izrael, Francja 2016 / 88’
24 lip   10:15
31 lip   19:15
Resztki
Remainder
Omer Fast / Wielka Brytania, Niemcy 2015 / 103’
25 lip   13:15
30 lip   16:15
Rodzina
The Family / Jia
Liu Shumin / Chiny, Australia 2015 / 280’
27 lip   16:00
29 lip   16:00
Serce psa
Heart of a Dog
Laurie Anderson / USA 2015 / 75’
22 lip   10:00
26 lip   10:00
30 lip   19:00
Student
The Student / (M)uchenik
Kirill Serebrennikov / Rosja 2016 / 118’
24 lip   13:15
28 lip   16:15
30 lip   10:15
Syn Józefa
The Son of Joseph / Le Fils de Joseph
Eugène Green / Francja, Belgia 2016 / 115’
28 lip   13:15
31 lip   19:15
Śmierć Ludwika XIV
Last Days of Louis XIV / La Mort de Louis XIV
Albert Serra / Francja, Hiszpania, Portugalia 2016 / 115’
26 lip   10:15
29 lip   16:15
Świt
Dawn / Ausma
Laila Pakalnina / Łotwa, Estonia, Polska 2015 / 96’
22 lip   19:15
23 lip   16:15
27 lip   10:15
31 lip   13:15
Wieczna poezja
Endless Poetry / Poesía sin fin
Alejandro Jodorowsky / Chile, Japonia, Francja 2016 / 128’
25 lip   15:45
27 lip   21:45
WiNWiN
Daniel Hoesl / Austria 2016 / 84’
27 lip   22:15
29 lip   13:15
1