en

Indeks filmów

mój /  pełny

Mistrzowie Kina Europejskiego

Claire Denis

27 lip   16:00
Piękna praca
Good Work / Beau travail
Claire Denis / Francja 1999 / 82’
26 lip   18:45
35 kieliszków rumu
35 Shots of Rum / 35 rhums
Claire Denis / Francja, Niemcy 2008 / 100’
27 lip   12:45
Wakacje z Moniką
Summer with Monika / Sommaren med Monika
Ingmar Bergman / Szwecja 1953 / 96’
28 lip   15:45
Mona i ja
Mona and I / Mona et moi
Patrick Grandperret / Francja 1989 / 90’
28 lip   21:45

Víctor Erice

przejdź do cyklu: Víctor Erice - retrospektywa

Złodzieje rowerów
Bicycle Thieves / Ladri di biciclette
Vittorio De Sica / Włochy 1948 / 89’
28 lip   12:45

Jessica Hausner

22 lip   16:00
Lovely Rita
Jessica Hausner / Austria 2001 / 79’
23 lip   15:45
Lourdes
Jessica Hausner / Austria, Francja, Niemcy 2009 / 99’
22 lip   12:45
22 lip   21:45

Agnieszka Holland

31 lip   16:00
Kobieta samotna
A Lonely Woman
Agnieszka Holland / Polska 1981/87 / 92’
31 lip   12:45
Całkowite zaćmienie
Total Eclipse
Agnieszka Holland / Wielka Brytania, Francja, Belgia 1995 / 111’
30 lip   15:45
Ukryte
Hidden / Caché
Michael Haneke / Francja, Austria, Niemcy, Włochy 2005 / 118’
29 lip   21:45

Andriej Konczałowski

29 lip   16:00
Kurka Riaba
Assia and the Hen with the Golden Eggs / Kurochka Ryaba
Andrey Konchalovskiy / Rosja, Francja 1994 / 117’
28 lip   18:45
29 lip   12:45

Nanni Moretti

przejdź do cyklu: Nanni Moretti - retrospektywa

24 lip   16:00
Niewolnica miłości
A Slave of Love / Raba lyubvi
Nikita Mikhalkov / ZSRR 1976 / 94’
24 lip   21:45

Cristian Mungiu

26 lip   19:00
27 lip   09:45
Egzamin
Graduation / Bacalauréat
Cristian Mungiu / Rumunia, Francja, Belgia 2016 / 128’
26 lip   15:45
28 lip   21:45
30 lip   09:45
Pali się, moja panno
The Firemen's Ball / Hoří, má panenko!
Miloš Forman / Czechy, Włochy 1967 / 70’
26 lip   21:45

Ulrike Ottinger

25 lip   16:00
Freak Orlando
Ulrike Ottinger / Niemcy Zachodnie 1981 / 126’
24 lip   18:45
22 lip   15:00
23 lip   15:00
24 lip   15:00
Mr. Freedom
William Klein / Francja 1967 / 95’
25 lip   21:45

Carlos Saura

23 lip   16:00
Nakarmić kruki
Cria cuervos / Cría cuervos
Carlos Saura / Hiszpania 1976 / 110’
22 lip   18:45
Ja, Don Giovanni
I, Don Giovanni / Io, Don Giovani
Carlos Saura / Włochy, Hiszpania, Austria 2009 / 127’
23 lip   12:45
Argentyna, Argentyna
Argentina / Zonda: folclore argentino
Carlos Saura / Argentyna, Hiszpania, Francja 2015 / 85’
24 lip   09:45
27 lip   22:15
Pianista
The Pianist
Roman Polański / Polska, Niemcy, Francja, Wielka Brytania 2002 / 148’
23 lip   21:45

Petr Zelenka

30 lip   16:00
Bracia Karamazow
The Karamazov Brothers / Karamazovi
Petr Zelenka / Czechy, Polska 2008 / 110’
30 lip   12:45
Zagubieni
Lost in Munich / Ztraceni v Mnichove
Petr Zelenka / Czechy 2015 / 105’
29 lip   18:45
30 lip   21:45
31 lip   09:45
Wstyd
Shame
Steve McQueen / Wielka Brytania 2011 / 99’
30 lip   21:45
1