en

Indeks filmów

mój /  pełny

Konkurs Polskie Filmy Krótkometrażowe

31 lip   16:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 1
Nie trać głowy
Karolina Specht / Polska 2015 / 4’
Polonez
Agnieszka Elbanowska / Polska 2016 / 16’
Dzień babci
Miłosz Sakowski / Polska 2015 / 30’
Nauka
Emi Buchwald / Polska 2016 / 19’
7 owiec
Wiktoria Szymańska, Martin Boege / Polska, Dania, Meksyk, Wielka Brytania 2015 / 22’
22 lip   13:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 2
Dół
Leszek Molski / Polska 2015 / 30’
Mirrors
Zofia Lubińska, Mai Bui Ngoc / Polska 2016 / 3’
Apokalipsa
Justyna Mytnik / Polska 2016 / 14’
Gyros Dance
Piotr Loc Hoang Ngoc / Polska 2016 / 15’
Ostatni sezon
Sławomir Witek / Polska 2016 / 13’
Czarnowidzka
Joanna Satanowska / Polska 2016 / 26’
22 lip   19:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 3
Więzi
Zofia Kowalewska / Polska 2016 / 18’
Łańcuszki
Alicja Błaszczyńska / Polska 2015 / 8’
Adaptacja
Bartosz Kruhlik / Polska 2016 / 25’
Dom
Filip Jacobson / Polska 2016 / 27’
Arkansas
Sebastian Drożak / Polska 2015 / 18’
23 lip   16:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 4
Hycel
Daria Woszek / Polska 2015 / 30’
Żelazne alibi
Martin Rath / Polska 2016 / 16’
Figury niemożliwe i inne historie II
Marta Pajek / Polska 2016 / 14’
Ślimaki
Grzegorz Szczepaniak / Polska 2015 / 30’
23 lip   19:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 5
Szczękościsk
Kordian Kądziela / Polska 2016 / 30’
Super rzecz
Piotr Kabat / Polska 2016 / 5’
Pobocze
Julia Sokolnicka / Polska, Holandia 2015 / 17’
Męski wieczór
Małgorzata Suwała / Polska 2016 / 18’
Gosieńka przy kołowrotku
Magdalena Chmielewska / Austria, Polska 2015 / 7’
#instalove
Anna Wowra / Polska 2015 / 13’
24 lip   13:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 6
Dokument
Marcin Podolec / Polska 2015 / 7’
Trzy rozmowy o życiu
Julia Staniszewska / Polska 2016 / 25’
Ciało obce
Marta Magnuska / Polska 2016 / 7’
16.03
Natalia Siwicka / Polska 2016 / 16’
Chryzantemy
Magdalena Zambrzycka-Pukaluk / Polska 2015 / 30’
24 lip   16:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 7
Nasza rozmowa
Mieczysław Krzel / Polska 2015 / 10’
Niekoniecznie o Jędrzeju
Olga Kałagate / Polska 2016 / 22’
Miejscy kowboje
Paweł Ziemilski / Polska 2016 / 30’
Pies Schroedingera
Natalia Krawczuk / Polska 2016 / 8’
Drugie życie
Eugeniusz Pankov / Polska, Rosja 2015 / 19’
25 lip   16:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 8
Przed świtem
Łukasz Borowski / Polska 2016 / 27’
Niestrudzeni wędrowcy
Kalina Alabrudzińska / Polska 2016 / 29’
Czerń
Tomasz Popakul / Polska 2016 / 14’
The Fractal Show
Justyna Bilik / Polska 2016 / 11’
Spotkanie
Ina Hrabarenka / Polska, Belarus 2015 / 12’
26 lip   16:00
1