en

Indeks filmów

mój /  pełny

Konkurs Europejskie Filmy Krótkometrażowe

Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 1
Chłodne pocałunki
Nicolás Rincón Gille / Belgia, Kolumbia 2015 / 15’
Spętany horyzont
Lukas Marxt / Austria, Niemcy 2015 / 14’
Black Code/Code Noir
Louis Henderson / Francja, Wielka Brytania 2015 / 21’
Tłumacz
Noriko Okaku / Wielka Brytania 2015 / 6’
Nocne życie
Cyprien Gaillard / Francja 2015 / 15’
22 lip   16:00
Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 2
Czarny
Anouk De Clercq / Belgia 2015 / 5’
Życie dla życia
Laida Lertxundi / USA, Hiszpania 2015 / 10’
Tutaj
Alexander Stewart / Chorwacja, USA 2015 / 5’
O Pássaro da Noite
Marie Losier / Portugalia, Francja 2015 / 20’
Ścieżka
Jasmijn Schrofer / Holandia 2015 / 17’
Nawigator
Björn Kämmerer / Austria 2015 / 7’
Park
Randa Maroufi / Francja 2015 / 14’
23 lip   13:00
Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 3
Quimtai
Camilo Colmenares / Niemcy 2015 / 6’
Latorośl przypomina rodzica
Lina Selander, Oscar Mangione / Szwecja 2015 / 14’
Pomiędzy pociskiem a otworem
Aura Satz / Wielka Brytania 2015 / 11’
zniekształcenie
Lydia Nsiah / Austria 2016 / 5’
Ziemia
Ana Vaz / Brazylia, Francja 2015 / 13’
Nie sądzę, że mogę zobaczyć wyspę
Emmanuel Lefrant, Christopher Becks / Francja 2016 / 4’
Kwassa Kwassa
Tuan Andrew Nguyen, Superflex / Dania, Vietnam 2015 / 19’
24 lip   19:00
Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 4
Ekspresja niewidzialnego
Jessica Sarah Rinland / Wielka Brytania 2015 / 4’
Co nowego
Nina Könnemann / Niemcy 2015 / 6’
Ułomne symetrie
Beatrice Gibson / Wielka Brytania 2015 / 26’
O niewolnikach i robotach
Miloš Tomić / Serbia 2016 / 3’
Elektryczna Gaza
Rosalind Nashashibi / Wielka Brytania 2015 / 18’
Proszek sympatii
Tuomas A. Laitinen / Finlandia, USA, Benin, Chiny 2015 / 9’
Nic nie pozwala uwolnić się od duchów
Rainer Kohlberger / Austria, Niemcy 2016 / 11’
25 lip   19:00
Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 5
Ze wszystkimi naszymi aparatami
Miguel López Beraza / Hiszpania, Węgry 2016 / 27’
Lightkeeping
Elias Heuninck / Belgia 2015 / 12’
Rzecz pośród rzeczy
Giovanni Giaretta / Włochy, Holandia 2015 / 7’
Cinéma Concret
Makino Takashi / Japonia, Holandia 2015 / 24’
26 lip   13:00
Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 6
Konie rotmistrza
Clemens von Wedemeyer / Niemcy 2015 / 10’
Vintage Print
Siegfried A. Fruhauf / Austria 2015 / 13’
Abu Ammar nadchodzi
Naeem Mohaiemen / Bangladesz, Liban, Wielka Brytania 2016 / 6’
Z korzeniami
Cecelia Condit / Irlandia 2015 / 8’
Ktokolwiek
Christoph Girardet, Matthias Müller / Niemcy 2016 / 15’
Cześć Mabuse
Dietmar Brehm / Austria 2016 / 5’
Ballada o żabie
Leonor Teles / Portugalia 2016 / 11’
27 lip   13:00
31 lip   16:00
1